Шмигаль зустрівся з директоркою СОТ: «Україна розраховує на підтримку Світової організації торгівлі у відновленні українського аграрного експорту»


09:4718.08.2023

Україна розраховує на підтримку Світової організації торгівлі у відновленні українського аграрного експорту.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з директоркою СОТ Нгозі Оконджо-Івеалою, яка відвідала Київ.

Про зустріч Д.Шмигаль поінформував на своїй сторінці в Фейсбук, передає Інше ТВ.

«Подякував СОТ за політичну підтримку та за допомогу в подоланні викликів, які генерує росія, провокуючи світову продовольчу кризу. Закликав посилити міжнародний тиск для відновлення зернової ініціативи. Будемо вдячні за допомогу СОТ в гуманітарному розмінуванні», – коротко виклав тези своєї промови Прем’єр-міністр.

За його словами, директорка СОТ Нгозі Оконджо-Івеалу наголосила на важливості розблокування зернового коридору, високо оцінила українську програму підтримки малого та середнього бізнесу, що допомагає створити робочі місця в Україні, а також пообіцяла допомогу з залученням коштів для фінансування грантів.

Як повідомляло Інше ТВ, Єврокомісія працює з 5 країнами ЄС над вирішенням логістичних проблем щодо експорту українського зерна© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube