Нафта стрімко дешевшає на новинах з Китаю і США


18:3331.05.2023

Світові ціни на нафту суттєво знижуються другий день поспіль і знаходяться на мінімальному рівні з початку поточного місяця. Про це свідчать дані торгів у середу, 31 травня, пише Кореспондент.

Так, нафта Brent із постачанням у серпні на лондонській біржі ICE Futures сьогодні подешевшала ще на $1,82 (-2,47%) – до $71,89 за барель.

У свою чергу ф’ючерси на нафту WTI з постачанням у липні на Нью-Йоркській товарній біржі впали на $1,85 (-2,66%) – до $67,61 за барель.

При цьому обидва контрольні показники здешевшали більш ніж на 4% у вівторок.

Ціни на нафту падають, оскільки побоювання щодо уповільнення попиту з боку Китаю після публікації слабших економічних даних переважили деякий позитивний прогрес у законопроєкті про стелю боргу США, повідомляє Reuters.

Виробнича діяльність у Китаї скоротилася швидше, ніж очікувалося, у травні через ослаблення попиту. Офіційний індекс менеджерів із закупівель (PMI) знизився до 48,8 з 49,2 у квітні. Результат відстав від прогнозу 49,4.

Разом з тим і у США настрої трейдерів залишаються обережними, незважаючи на те, що законодавчі акти, розроблені за посередництва президента Джо Байдена та спікера Палати представників Кевіна Маккарті, спрямовані на зняття стелі боргу Америки в розмірі 31,4 трлн доларів і досягнення нових скорочень федеральних витрат, пройшли до повного складу Палати представників для обговорення. Очікується, що голосування за законопроєкт відбудеться в середу.

“Залежно від того, як проходитиме голосування до кінця тижня, ми можемо очікувати позитивного або знижувального впливу на ринок нафти, але трейдери будуть обережними перед появою новин”, – сказав провідний аналітик DBS Bank з енергетики Сувро Сакар.

Читайте: У Псковській і Тверській областях атака дронів на нафтопровід© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube