ЄС збирається заборонити транзит багатьох товарів через росію – Bloomberg


10:2723.04.2023

Основна увага в пакеті заходів, який розробляє виконавча влада ЄС, буде зосереджена на закритті лазівок і боротьбі з обходом існуючих обмежень, в тому числі компаніями з третіх країн.

Про це пише Bloomberg із посиланням на джерела, передає «Польське радіо».

Європейський Союз має намір заборонити транзит багатьох товарів через росію в межах чергового пакету санкцій. Зазначається, що заборона транзиту поширюватиметься на численні технології та інші товари, включно з кількома типами транспортних засобів.

«Звіти показали, що деякі країни ЄС, які межують з росією, в тому числі Фінляндія та Естонія, спостерігають сплеск торгівлі з країнами Центральної Азії, і що ці товари часто йдуть транзитом через росію. Деякі з цих товарів залишаються в росії або реекспортуються з третіх країн до неї», – інформують журналісти.

Польща, Естонія та Литва наполягали на тому, щоб ЄС запровадив заборону на транзит через росію товарів і технологій, які можуть бути використані російською військовою, авіаційною та космічної промисловістю, а також товарів, які могли б сприяти збільшенню промислового потенціалу Москви, – йдеться у повідомленні Bloomberg.

Новий пакет запропонованих санкцій, який стане 11-м для ЄС з моменту вторгнення росії в Україну в лютому 2022 року, також може бути націлений на танкери та судна, які не вмикають навігаційні системи, що дозволяють відстежувати їхнє переміщення.

«Основна увага в пакеті заходів, який розробляє виконавча влада ЄС, буде зосереджена на закритті лазівок і боротьбі з обходом існуючих обмежень, в тому числі компаніями з третіх країн», – додали в Bloomberg.

Як повідомляло Інше ТВ, транзит української аграрної продукції через Польщу відновився за новими умовами в 00:00 годин 21 квітня. © Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube