Шмигаль обговорив із головою МВФ Георгієвою фінпідтримку України, розраховує на старт програми обсягом $15 млрд


08:4721.02.2023

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про зустріч у понеділок у Києві з головою Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістіною Георгієвою та командою МВФ, пише Iнтерфакс.

“Обговорили механізми фінансової підтримки України. Ми досягли успіхів у реалізації Моніторингової програми, зокрема фіналізували виконання всіх структурних маяків. Тож розраховуємо на започаткування нової багаторічної великої програми обсягом понад 15 млрд доларів”, – написав Шмигаль.

За словами глави уряду, планується, що програма з МВФ передбачатиме дві частини: невідкладну фінансову підтримку та підтримку структурних реформ, які сприятимуть відновленню України.

“Був радий почути високу оцінку з боку МВФ зусиль уряду щодо підтримки макроекономічної стабільності та продовження ключових реформ попри війну. Дякуємо МВФ за важливу підтримку України, яка зміцнює нас у боротьбі за нашу свободу та демократичні цінності”, – додав Шмигаль.

Читайте: МВФ може надати Україні довгостроковий пакет допомоги на $16 млрд.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Шмигаль обговорив із головою МВФ Георгієвою фінпідтримку України, розраховує на старт програми обсягом $15 млрд' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube