Євросоюз виділить 7 млн євро на зелену розбудову українських міст


08:1018.02.2023

Європейський союз починає реалізацію європейської ініціативи “Фенікс”, котра є дуже важливою для відбудови “зелених розумних” міст в Україні.

Про це повідомила пресслужба Кабінету міністрів України, пише ЛБ.

“ЄС виділить 7 млн євро на зелену розбудову українських міст. Те, як буде виглядати Україна, залежить від проектування. Тому це буде співпраця між європейськими та українськими архітекторами, які проектуватимуть зелені будинки, енергоефективні сучасні школи, дитячі садки”, – зазначив комісар ЄС з питань навколишнього середовища, океанів і рибальства Віргініюс Сінкявічюс.

Кошти на програму виділять у квітні цього року. Вони надійдуть з двох джерел: у рамках програми місії Horizon Europe Cities та програми LIFE. Очікується, що цей процес має закінчитись до грудня.

Програма “Фенікс” спрямована на допомогу в плануванні під час реконструкції; підтримку у розробці кліматично нейтральних стратегій; обмін знаннями в управлінні зеленим розумним містом; обмін передовою практикою у сфері сталого розвитку та кліматичної нейтральності.

Читайте: В Миколаєві з керівником Програми ООН з відновлення та розбудови миру обговорили питання облаштування укриття в школах та дитсадках (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube