Попри спротив системи “Куяльник” повернули державі


13:2607.02.2023

За позовом прокуратури суд повернув у державну власність майно об’єднання санаторно-курортних закладів на курорті “Куяльник” вартістю близько 1 млрд. гривень.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області, у суді було доведено, що приватне підприємство протиправно оформило право власності на приміщення санаторію площею понад 100 тис. кв. м. Прокурори звернулися до суду, проте у задоволенні позову прокурора було відмовлено.

“Але Південно-західний апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції та ухвалив нове рішення, яким визнав незаконними та скасував рішення реєстраторів, визнав право власності за державою в особі Фонду державного майна України. Прокуратура забезпечує виконання рішення суду”. – повідомила прес-служба.

Санаторій ім. Пирогова, відомий як “Куяльник”, розташований на березі Куяльницького лиману (Одещина). Це відомий грязьовий курорт, заснований в 1833 році. Його спеціалізація – захворювання нервової системи, опорно-рухового апарату, судинна патологія тощо.

В 2021 році на території Лиманського, Біляївського та Іванівського районів області створили національний природний парк “Куяльницький”. Кабінет міністрів схвалив відповідний проект указу президента України без обговорень.

В 2018 році Верховна Рада ухвалила рішення про надання Куяльницькому лиману статусу курорту державного значення.

Раніше ми повідомляли, що Печерський районний суд Києва передав Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) низку об’єктів, які належать Федерації професійних спілок України. Йдеться про групу нежитлових приміщень у центрі Києва (Майдан Незалежності, 2) загальною площею 11,9 тис. кв. м, комплекс будівель на столичній вулиці Інститутська, 1 площею 17,5 тис. кв. м, спортивну базу «Святошин» площею 5,8 тис. кв. м, санаторій «Жовтень» у Конча-Заспі площею 22,7 тис. кв. м, санаторій «Сонячне Закарпаття» у селі Поляна Закарпатської області площею 15,6 тис. кв. м, об’єднання санаторно-курортних закладів на курорті Куяльник в Одесі загальною площею 102 тис. кв. м.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube