Участь великого рітейлу у державних тендерах із забезпечення харчування ЗСУ є нерентабельною та ризиковою – АТБ


13:5427.01.2023

Великим продуктовим рітейлам невигідно брати участь у державних тендерах із забезпечення харчування ЗСУ. Про це у коментарі УНН повідомив начальник управління з корпоративних комунікацій АТБ Сергій Демченко.

“​​Рітейлу входити в стосунки з державою на тендерних умовах, які вони висувають, нерентабельно. Є великі ризики щодо такої взаємодії. Наприклад, щодо термінів відстрочки платежів. Там достатньо чинників, які впливають на рішення щодо взаємодії з державними інституціями”, – зазначив Демченко.

Він також наголосив, що продаж продуктів і забезпечення послуг харчування військових – це геть різні речі і порівнювати їх вартість абсолютно некоректно.

“В принципі, це абсолютно некоректне співставлення. Моя суб’єктивна фахова думка, як журналіста і комунікаційника, – такі порівняння одразу дають мені підстави розуміти, що це заздалегідь маніпулятивний матеріал, з певним завданням. І ми зараз не будемо обговорювати професійні якості журналіста, який готував цей матеріал. Але це некоректне співставлення. Щодо вартості послуг і товару в магазині – там достатньо чинників і складових, які створюють остаточну ціну продукту. І це відрізняється від формування ціни того товару, який закуповується державною інституцією для потреб підрозділів ЗСУ. Тому це геть різні речі (…).

Компанія АТБ – це продуктовий рітейл. Ми – магазини, ми продаємо продукти харчування. Послуга – це ширше поняття, це і закупівля, і зберігання, і подекуди приготування. Тобто кожна з цих складових чогось вартує. І якщо так казати, то логічно, що вартість такої послуги апріорі була б вищою, ніж вартість окремого продукту харчування, який на полиці стоїть”, – зазначив представник АТБ.

Читайте: Резніков після скандалу з закупівлями продуктів для армії анонсував реформу харчування в ЗСУ

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Участь великого рітейлу у державних тендерах із забезпечення харчування ЗСУ є нерентабельною та ризиковою – АТБ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube