Міжнародна допомога Україні перевищила 113 млрд євро


15:3917.01.2023

Від початку війни міжнародні партнери виділили Україні понад 113 млрд євро. Вказана сума включає в себе військову, фінансову та гуманітарну допомогу від урядів іноземних держав.

Про це йдеться в дослідженні Кільського інституту світової економіки, повідомляють у Міністерстві з питань реінтеграції ТОТ України.

Згідно з даними системи Ukraine Support Tracker, яка відстежує масштаби міжнародної допомоги, донорами України стали 40 країн. Європейський Союз виділив майже 52 млрд євро, допомога від США сягнула 48 млрд євро.

До списку країн-донорів також увійшли Великобританія, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Китай, Японія, Норвегія, Південна Корея, Швейцарія, Тайвань, Туреччина й Індія. Від них Україна додатково отримала 13 млрд євро міжнародної допомоги.

Половину з виділених коштів складає фінансова допомога, ще третина – це військова допомога, решта – гуманітарна підтримка.

Європейський Союз став лідером у напрямі фінансової допомоги. Країни-члени ЄС та європейські інституції зобов’язались надати Україні майже 35 млрд євро на бюджетні потреби.

Лідером військової підтримки залишаються Сполучені Штати. Військова допомога від американських партнерів вже сягнула 23 млрд євро.

Як повідомляло Інше ТВ, Економічний форум в Давосі. Президент Польщі: «Ця війна від початку посилає один сигнал із України – потрібна зброя, зброя і ще раз зброя»

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Міжнародна допомога Україні перевищила 113 млрд євро' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube