МВФ оцінив вплив російського вторгнення в Україну на найбідніші країни світу


15:2609.12.2022

Країнам із низьким рівнем доходу потрібно близько 500 млрд доларів зовнішнього фінансування в період 2022-2026 років. За оцінками Міжнародного валютного фонду, це на 57 млрд доларів більше, ніж рік тому, переважно через наслідки війни Росії проти України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на доповідь МВФ.

У документі МВФ йдеться, що війна Росії проти України, яка посилила інфляцію і значно підвищила світові ціни на продовольство, енергоносії та добрива, уповільнить відновлення країн з низьким рівнем доходів після пандемії COVID-19 і ще більше затримає зростання доходів на душу населення порівняно з більш розвиненими. економіками.

МВФ заявив, що фінансове становище країн з низькими доходами “все більше зазнає стресу, оскільки уряди збільшили витрати, щоб впоратися з наслідками пандемії та війни в Україні, а також захистити вразливі верстви населення від високих цін на продукти харчування та паливо, а боргова вразливість посилилася”.

У ньому йдеться, що зростання у 2022 році в цих країнах сповільнилося, а інфляція, що швидко прискорюється, призвела до збільшення бюджетного дефіциту.

Читайте: Місія МВФ по Україні має розпочати свою роботу 11 листопада – НБУ

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'МВФ оцінив вплив російського вторгнення в Україну на найбідніші країни світу' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube