Молдова підписала з Болгарією контракт на прокачування газу – можлива доставка з Греції й Туреччини


19:2627.10.2022

Молдовська компанія Energocom у четвер, 27 жовтня, підписала контракт з оператором болгарської системи транспортування та зберігання природного газу компанією Булгартрансгаз. Він передбачає доступ до болгарської ГТС для транзиту газу з півдня Європи – Греції й Туреччини, пише tv8.md.

“Ми переживаємо дуже важку енергетичну кризу і не сумніваємося, що енергоресурси використовуються Росією як зброя для підриву нашої держави та нашої крихкої демократії. Вітаю підписання контракту між Energocom та Булгартрансгазом. Доступ до альтернативних джерел енергії зміцнить нашу енергетичну незалежність і допоможе нам бути стійкішими”, – прокоментувала підписання угоди президентка Молдови Мая Санду.

Домовленість було досягнуто в рамках візиту президента Болгарії Румена Радєва, який приїхав до Молдови для відзначення 30-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами.

“Фізична пропускна здатність [болгарської ГТС] більш ніж достатня для транзиту газу з Болгарії до Молдови. Це означає, що цей контракт дозволяє мати доступ до зрідженого газу в терміналах Греції та Туреччини”, – заявив Радєв.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Молдова підписала з Болгарією контракт на прокачування газу – можлива доставка з Греції й Туреччини' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube