«Енергоатом» створить національну мережу електричних зарядних станцій для електромобілей


16:0828.09.2022

Вчора, 27 вересня 2022 року, Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження «Про створення ДП «НАЕК «Енергоатом» мережі швидкісних автомобільних електрозарядних станцій».

Згідно з документом, «Енергоатом» визначено замовником робіт зі створення такої мережі.

Про це повідомили в «Енергоатомі», передає Інше ТВ.

Коментуючи ухвалене урядове рішення, президент НАЕК «Енергоатом» Петро Котін наголосив, що компанія має значні потужності для виробництва дешевої та чистої електроенергії, яка може постачатися і на нові сегменти внутрішнього ринку, задовольнити дедалі більші потреби вітчизняних автоперевізників у доступній електроенергії, швидкій та комфортній зарядці електричних автомобілів у будь-якому куточку України.

Для «Енергоатома» це також і вихід на роздрібний ринок продажу електроенергії, що суттєво збільшить капіталізацію компанії.

Проєктом створення національної мережі передбачається будівництво протягом двох років 120 автомобільних електричних зарядних станцій: 40 – великої потужності (160+ КВт) та 80 – середньої (60+ КВт) в обласних центрах і на основних автомагістралях країни.

Нагадаємо, у червні 2022 року ДП «НАЕК «Енергоатом» і АБ «Укргазбанк» підписали Меморандум про партнерство та взаємодію, домовившись розпочати спільну реалізацію проєкту щодо створення національної мережі електричних зарядних станцій з використанням фінансових можливостей «Укргазбанка» і виробничо-технічного потенціалу «Енергоатома» як найбільшого виробника електричної енергії в країні.

Як повідомляло Інше ТВ, Екологи нажахані планами Tesla по видобутку нікелю в Індонезії.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Енергоатом» створить національну мережу електричних зарядних станцій для електромобілей' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube