Для контрнаступу та зустрічі зими: посол анонсував нову допомогу Україні від Японії


12:3714.09.2022

Японія готує новий пакет допомоги Україні для продовження контрнаступу ЗСУ та зустрічі зими. Про це повідомив посол України в Японії Сергій Корсунський в ефірі Радіо НВ, передає УНН.

“Допомога нам не припиняється, готується нова порція цієї допомоги, єдине, що це не зброя, але це те, що буде необхідно нам для того, щоб продовжувати цю фантастичну контроперацію і для того, щоб зустріти зиму”, – розповів Корсунський.

Деталі

Посол сказав, що наразі утримається від назв пристроїв про які просить Україна, але нагадав, що безпілотники давно вже поїхали в Україну.

“У нас є дуже чіткий терміновий запит від Міністерства оборони. Сьогодні (13 вересня – ред.) я мав зустріч з головою ради директорів корпорації Hitachi й ця компанія виробляє декілька видів продукції, яка нам дуже потрібна для цивільних та інших операцій. Мав зустріч також з міністром оборони, ми передали цей список японській стороні. Ми маємо чітке розуміння, що вони його дуже уважно вивчають і розуміють всю терміновість постачання цих речей. Там є електроніка й інші засоби, які дуже будуть нам потрібні в перспективі й сподіваюся, що ми до зими зможемо відправити це в Україну”, – сказав Корсунський.

Читайте: Безпрецедентно. Як Японія допомагає Україні

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Для контрнаступу та зустрічі зими: посол анонсував нову допомогу Україні від Японії' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube