На Запорізькій АЕС відновили три резервні лінії електропередач, — МАГАТЕ


11:0114.09.2022

Українські інженери на Запорізькій атомній електростанції (ЗАЕС) відновили всі три життєво необхідні станції лінії електропередач, повідомили в Міжнародному агентстві з атомної енергії (МАГАТЕ).

Зазначається, що фахівці ЗАЕС 13 вересня відновили третю резервну лінію 150 кіловольт (кВ), яка знову стала доступною після ремонту розподільчого пункту на найближчій тепловій електростанції.

“Це означає, що за останні кілька днів було відновлено всі три резервні лінії електропередачі до ЗАЕС — найбільшої в Європі атомної електростанції”, — йдеться в повідомленні.

Також відомо, що нині лінія 750/330 кВ забезпечує ЗАЕС зовнішньою електроенергією, необхідною для охолодження й інших важливих вузлів, що забезпечують безпеку станції, а лінії 330 кВ та 150 кВ перебувають у резерві.

Водночас усі шість реакторів ЗАЕС поки що перебувають у режимі холодної зупинки, хоча їм, як і раніше, потрібна електроенергія для підтримки режиму безпечної роботи.

У МАГАТЕ також зазначили, що внаслідок ремонту розподільчого пункту жителі Енергодара, де минулого тижня відбулося повне відключення електроенергії, знову одержують електрику. Поки теплоелектростанція не працює, її розподільний пункт можна використовувати для доступу до електроенергії з української мережі.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Запорізькій АЕС відновили три резервні лінії електропередач, — МАГАТЕ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube