Уряд Нідерландів дозволив містам закупати російський газ


06:0608.09.2022

Нідерландським містам дозволили використовувати спірні контракти з “Газпромом”, які підпадають під санкції, до 1 січня 2023 року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Уряд Нідерландів змінив курс і заявив, що дозволить декільком містам, включаючи Гаагу, продовжувати використовувати свої контракти на постачання газу з німецькою дочірньою компанією “Газпрому” принаймні доки 1 січня 2023 року.

У листі до парламенту міністр енергетики Нідерландів Роб Єттен заявив, що уряд вважає дочірню компанію суб’єктом європейських санкцій проти Росії, але він вимагає роз’яснень від Європейської комісії. У листі він назвав компанію “SEFE Energy Ltd” і сказав, що вона належить Росії.

“З огляду на те, що уряд Німеччини дійсно повністю контролює SEFE, але ще не отримав право власності на його акції, SEFE підпадає під режим санкцій”, – заявив Єттен.

Раніше міністр сказав 120 голландським муніципалітетам та іншим громадським організаціям, які беруть участь у цьому, розірвати свої контракти з компанією до 10 жовтня, відповідно до європейських правил санкцій для контрактів, відкритих для відкритих тендерів. Більшість великих голландських міст, які мали угоди з “Газпромом”, включаючи Утрехт, вже уклали нові угоди про купівлю газу.

Як повідомляло Інше ТВ, В ЄС вже знають, як обмежити ціни на російський газ

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Уряд Нідерландів дозволив містам закупати російський газ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube