Китай не буде постачати двигуни для “КамАЗів”


18:3401.09.2022

На сьомому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну китайська компанія Weichai Power призупинила поставки газових двигунів для вантажних автомобілів “КамАЗ”.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на російське видання “Известия”.

Двигуни Weichai встановлювали на тягачі покоління К4, що працюють на зрідженому, або компримованому природному газі. Зокрема, на тягач КамАЗ-5490, виробництво якого запустили тільки в лютому 2020 року.

Китайськими моторами також комплектували самоскиди на метані, ці двигуни встановлювалися і на працюючі на метані Автобуси НефАЗ.

“КамАЗ” в умовах санкцій також розглядав можливість установки дизельних Weichai на свою вантажну техніку покоління К3. Представник “КамАЗа” Олег Афанасьєв підтвердив, що виробництво вантажівки 5490 на СПГ дійсно завершиться в цьому році — ця модель відноситься до покоління К4. 

Раніше влада Китаю застерігала корпорацію від роботи з підсанкційними компаніями з Росії.

Ситуація з запчастинами:

У березні 2022 року “КамАЗ” зіткнувся з дефіцитом запчастин після нових санкцій проти Росії.

Санкції проти Росії у зв’язку з вторгненням в Україну були введені одночасно низкою країн світу. Крім того, працювати у РФ відмовилися десятки відомих компаній.

Гендиректор компанії Дмитро Леонов заявив про те, що заводи КамАЗ через дефіцит імпортних запчастин не зможуть випускати автомобілі та шасі з американськими двигунами Cummins, німецькою коробкою передач ZF і паливною апаратурою Bosch. Також повідомлялося, що у зв’язку з цим автомобілі всього модельного ряду К3 з березня будуть проводитися переважно в комплектаціях з російськими аналогами – КПП 154, двигунами КамАЗа, паливною апаратурою АЗПІ.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Китай не буде постачати двигуни для “КамАЗів”' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube