Партнери надали Україні допомогу на $17,5 млрд – КМУ


06:0531.08.2022

Українська урядова команда відвідає Брюссель для проведення чергової Ради Асоціації Україна – ЄС, планується також візит до Німеччини, де обговорюватиметься макрофінансова допомога та збільшення постачання зброї.

Загалом міжнародні партнери з початку повномасштабного вторгнення Росії надали Україні 17,5 млрд доларів. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише Кореспондент.

На початку вересня українська урядова команда відвідає Брюссель для проведення чергової Ради Асоціації Україна – ЄС.

Паралельно з візитом до Брюсселя також планується візит до Німеччини, де буде обговорено макрофінансову допомогу та збільшення постачання зброї.

“Напередодні цього візиту є добрі сигнали від Федерального канцлера Олафа Шольца щодо готовності Німеччини побудувати протиповітряну оборону та артилерію для Збройних сил України. Наразі Німеччина серед топ-5 країн та інституцій щодо обсягів фінансової підтримки України”, – зазначив прем’єр-міністр.

Шмигаль повідомив: Україна також очікує, що німецьке керівництво продовжить займати лідерські позиції для якнайшвидшого надання Україні чергового траншу макрофіну від ЄС у розмірі 9 млрд євро. Україна вже отримала 1 млрд євро, і очікується, що 8 млрд євро буде надано протягом наступних місяців.

Читайте: Допомоги буде більше. В Миколаїв на запрошення Ганни Замазєєвої прибули представники міжнародних гуманітарних організацій (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Партнери надали Україні допомогу на $17,5 млрд – КМУ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube