Бюджет-2023 буде дуже жорстким – Мінфін


12:5215.08.2022

Бюджет на 2023 рік буде надзвичайно жорстким, попередив міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв’ю РБК-Україна, опублікованому в понеділок, 15 серпня.

Головним завданням, як і цього року, є пошук додаткового фінансування для покриття дефіциту бюджету.

“Бюджет буде надзвичайно жорсткий. Це бюджет можливостей в умовах війни. Але при цьому є надія, що ми зможемо його профінансувати. Ключове завдання – знаходження коштів, у тому числі за допомогою наших партнерів-країн, щоб профінансувати дефіцит бюджету”, – сказав він.

За його словами, наступного року “не буде видатків, які не будуть переглянуті”.

“Щодо всіх сфер однозначно буде перегляд усіх витрат, оптимізація. У нас бюджет виходить з одного боку дуже складний, тому що складний рік, складні макропоказники, які важко об’єктивно оцінити, багато невідомих. Але з іншого боку – досить простий. Тому що ми повинні профінансувати пенсії пенсіонерам, зарплати медикам, педагогам, соціальний захист громадян, виплати внутрішньо переміщеним особам та кошти на військову кампанію, на армію”, – розповів Марченко.

Міністр також зазначив, що курс гривні до долара, на якому розраховується бюджет, поки що не є публічним, але “цифри не катастрофічні”.

За даними Мінфіну, з початку війни фінансування держбюджету склало 805,3 млрд гривень або 26,95 млрд доларів. Зовнішні надходження склали 13,87 млрд доларів або 51% від загального фінансування.

Також міністр заявив, що Інфляція в Україні під час війни могла бути ще більше

Нагадаємо, Україна взяла 200 млн.євро в кредит у Італії на зарплати вчителям

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Бюджет-2023 буде дуже жорстким – Мінфін' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube