Вбивство 9-річної українки в Німеччині: батько Валерії хоче поховати доньку в Україні (ФОТО)


21:3215.06.2024

У п’ятницю ввечері майже 2000 жителів міста Дьобельн зібралися на центральній площі Обермаркту, де вшанували пам’ять 9-річної Валерії. Дівчинка знайшла прихисток від війни у Німеччині, але через два роки була жорстоко вбита дорогою до школи.

Про це пише Bild, передає «Главком».

Видання зазначає, що на акцію пам’яті прийшов маже кожен десятий мешканець Дьобельна, в якому живе близько 23 000 осіб.

«Зі сцени виступив бургомістр Свен Лібхаузер. Люди принесли квіти, свічки та м’які іграшки, а потім запустили в небо повітряні кулі», – ідеться у повідомленні.

Батько дівчинки Роман, який воює на фронті в Україні, заявив журналістам, що має намір приїхати до Німеччини за тілом, щоб поховати дочку на батьківщині.

«Я хочу забрати доньку додому та поховати її тут, в Україні. Я не залишу її там», – наголосив чоловік.

Найближчим часом Роман має прибути до Німеччини. Після звістки про зникнення дівчинки йому надали відпустку. Зараз він оформлює відповідні документи для поїздки до Німеччини.

Валерія приїхала до Німеччини майже одразу після початку повномасштабної війни в Україні разом із мамою, бабусею та сестрою. Її 32-річний батько Роман залишився в Україні та пішов воювати на фронт. Згодом стосунки між батьками дівчинки розладилися, й вони розлучилися.

Як повідомляло Інше ТВ, у місті Дьобельн у федеральній землі Саксонія понад тиждень тривали масштабні пошуки дев’ятирічної українки Валерії, яка 3 червня зникла безвісти дорогою в школу.

12 червня стало відомо, що тіло дівчинки знайшли, і її смерть була насильницькою© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube