У Німеччині знайшли мертвою 9-річну українку, яка пропала 3 червня дорогою в школу, – смерть дитини була насильницькою


16:1812.06.2024

Як повідомляло Інше ТВ, у місті Дебельн у федеральній землі Саксонія вже тиждень тривають масштабні пошуки дев’ятирічної українки Валерії, яка 3 червня зникла безвісти дорогою в школу

Тіло дівчинки знайшли, і смерть дитини була насильницькою.

Про це стало відомо сьогодні, 12 червня, на пресконференції поліції, пише Frankfurter Rundschau, передає Інше ТВ.

Поліція ретельно дослідила територію поблизу Дьобельна і знайшла мертву дівчинку в 2 км від того місця, де свідки чули крики. Розтин підтвердив – Валерія була вбита, і місце виявлення тіла, швидше за все, також є місцем злочину. На даний момент не підтверджено, що над дитиною було скоєне сексуальне насильство.

Підозрюваних чи затриманих наразі немає, хоча поліція провела опитування відомих сексуальних злочинців та осіб із групи ризику.

Також паралельно ведеться перевірка, чому із школи не повідомили матері дівчинки, що Валерія того дня не прийшла на заняття. Поліція не дає особливих рекомендацій батькам, але наголошує, що діти за можливості мають ходити до школи групами.

У зв’язку з трагедією в Дьобельні відмінили запланований раніше місцевий фестиваль. Натомість у п’ятницю 14 червня відбудеться панахида зі свічками, а в неділю — екуменічна служба.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube