В Миколаєві вилучили 4,8 тис. пачок нелегальних цигарок – був сигнал (ФОТО)


10:0607.03.2024

Нелегальний товар на 336 тисяч гривень вилучили.

5 березня в обласному центрі співробітники відділення поліції № 2 Миколаївського райуправління виявили водія, який перевозив підакцизну продукцію. Повідомлення про те, що чоловік на авто перевозить нелегальні тютюнові вироби, надійшло від миколаївця.

Під час перевірки в автомобілі правопорушника правоохоронці виявили та вилучили девʼять упаковок з 4 800 пачок цигарок без марок акцизного податку.

Загальна сума вилученої продукції із вмістом та наповненням сумнівної якості становить 336 тисяч гривень.

В Миколаєві вилучили 4,8 тис. пачок нелегальних цигарок - був сигнал (ФОТО) 1
В Миколаєві вилучили 4,8 тис. пачок нелегальних цигарок - був сигнал (ФОТО) 9
В Миколаєві вилучили 4,8 тис. пачок нелегальних цигарок - був сигнал (ФОТО) 3
В Миколаєві вилучили 4,8 тис. пачок нелегальних цигарок - був сигнал (ФОТО) 10
В Миколаєві вилучили 4,8 тис. пачок нелегальних цигарок - був сигнал (ФОТО) 5
В Миколаєві вилучили 4,8 тис. пачок нелегальних цигарок - був сигнал (ФОТО) 11
В Миколаєві вилучили 4,8 тис. пачок нелегальних цигарок - був сигнал (ФОТО) 7
В Миколаєві вилучили 4,8 тис. пачок нелегальних цигарок - був сигнал (ФОТО) 12

На правопорушника поліцейські склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 164-5 КУпАП «Зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного податку встановленого зразку». Санкція статті тягне за собою накладення штрафу від пʼятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією таких алкогольних напоїв або тютюнових виробів.

Нині правоохоронці зʼясовують шляхи надходження тютюнової продукції до правопорушника.

Нагадуємо, що за порушення у сфері обігу підакцизних товарів законодавством передбачено покарання як адміністративне, так і кримінальне – за ст. 199 КК України «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів» та ст. 204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів». Санкції статей передбачають покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, в лютому за тиждень поліція Миколаївщини вилучила з незаконного обігу тютюнових виробів на майже 268 тис.грн.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube