На Миколаївщині з пневматичної гвинтівки вбили військовослужбовця: справа почала слухатись в суді


19:1921.02.2024

У Центральному районному суді м.Миколаєва розпочато розгляд обвинувального акту складеного щодо двох жителів Нової Одеси з правовою кваліфікацією за ч.1 ст.28, п.4 ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю, групою осіб).

Провадження розглядається колегією суддів у складі Олесі Демінської, Людмили Шолох під головуванням Світлани Скрипченко.

Про це повідомили в пресслужбі Центрального районного суду м.Миколаєва, передає Інше ТВ.

Прокурор оголосила обвинувальний акт, відповідно до якого в серпні 2023 року на грунті виниклого конфлікту зі своїм 47-річним знайомим обвинувачені нанесли йому числені удари по голові та тулубу, а потім здійснили в нього не менше 13 пострілів впритул з пневматичної гвинтівки калібром 4,5 мм. Внаслідок отриманих травм, зокрема кульових поранень, чоловік помер. Подія мала місце у м.Нова Одеса.

Брат загиблого, якого було визнано потерпілим, заявив цивільний позов, де просив стягнути з обвинувачених близько 20 тис грн. в рахунок компенсації матеріальної шкоди і 500 тис грн. – моральної.

Окрім цього, потерпілий, якого було допитано під час судового засідання, повідомив, що його загиблий брат був діючим військовослужбовцем, який повернувся з військових навчань закордоном на кілька днів у відпустку, під час якої його і було вбито.

Наразі для надання прокурору часу для підготовки письмових доказів, які підлягають дослідженню у засіданні оголошено перерву.

Як повідомляло Інше ТВ, Не одразу дістала до шиї. На Миколаєві жінка задушила співмешканця© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube