11 лютого до відділення поліції № 2 Баштанського райвідділу надійшло повідомлення від 47-річної мешканки Снігурівської громади, що напередодні пізно ввечері двоє невідомих завдали їй тілесні ушкодження та заволоділи рюкзаком, у якому знаходились грошові кошти.
Вже через декілька годин після заяви потерпілої оперативники встановили особи причетних до скоєння злочину та слідчі затримали їх у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Зловмисниками виявились двоє 18-річних місцевих мешканців, які раніше притягувались до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів.
![В Снігурівці двоє молодиків пограбували жінку (ФОТО) 2 В Снігурівці двоє молодиків пограбували жінку (ФОТО) 1](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/02/1-228-1024x1024.jpg)
![В Снігурівці двоє молодиків пограбували жінку (ФОТО) 4 В Снігурівці двоє молодиків пограбували жінку (ФОТО) 3](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/02/2-107-768x1024.jpg)
![В Снігурівці двоє молодиків пограбували жінку (ФОТО) 6 В Снігурівці двоє молодиків пограбували жінку (ФОТО) 5](https://inshe.tv/wp-content/uploads/2024/02/3-86-768x1024.jpg)
У ході першочергових слідчо-розшукових дій правоохоронці з’ясували, що подія сталась у нічний час 10 лютого. Біля зупинки громадського транспорту в Снігурівці між молодиками та заявницею виник словесний конфлікт, який переріс у бійку. Молодики застосували до жінки фізичну силу та відібрали її рюкзак, у якому знаходились гроші. Викраденими коштами фігуранти розпорядились на власний розсуд.
За процесуального керівництва Снігурівського відділу Баштанської окружної прокуратури слідчі повідомили зловмисникам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж, вчинений в умовах воєнного стану». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до десяти років.
Нині Снігурівський районний суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб. Триває досудове розслідування, повідомили у Баштанському районному відділі поліції.