Миколаївські слідчі завершили розслідування щодо «смотрящих» та організацію «сходки» у місцях позбавлення волі


17:1517.01.2024

Як повідомляло Інше ТВ, в листопаді 2022 року миколаївські правоохоронці повідомили про підозру «смотрящим» за організацію «сходки» у місцях позбавлення волі (ФОТО, ВІДЕО)

Нині слідчі слідчого управління обласного главку поліції завершили досудове розслідування вказаного кримінального провадження. Прокурори Миколаївської обласної прокуратури затвердили та скерували обвинувальний акт до суду для розгляду по суті.

Про це повідомили в поліції Миколаївської області, передає Інше ТВ.

Як нагадали в поліції, викрили протиправну діяльність суб’єктів підвищеного злочинного впливу та отримали докази їхньої причетності до організації та участі у злочинному зібранні – «сходці» слідчі (детективи) відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління обласного главку поліції спільно з оперативниками управління стратегічних розслідувань та служби безпеки України в Миколаївській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

У ході досудового розслідування правоохоронці задокументували протиправну діяльність організованої злочинної групи, до якої входили особи неодноразово засуджені за тяжкі та особливо тяжкі злочини особи, які відносили себе до так званих «кримінальних авторитетів», та наділили себе правом встановлювати правила поведінки в місцях позбавлення волі. На спільних зібраннях – «сходках» фігуранти обговорювали координацію злочинної діяльності, розподіл злочинних доходів та сфер впливу. Разом з тим вимагали грошові кошти та умисно поширювали злочинний вплив на території державної виправної установи.

Тоді ж дев’ятьом учасникам злочинної групи повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 255-2 КК України «Організація, сприяння у проведенні або участь у злочинному зібранні (сходці)». Та двом фігурантам правоохоронці повідомили про підозру ще й за ч. 2 ст. 255-1 КК України «Встановлення або поширення злочинного впливу».

Нині їх долю вирішуватиме суд.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube