Встановлено особи 57 колаборантів, які катували українців на Херсонщині


16:0116.10.2023

У результаті комплексних заходів встановлено особи ще 57 колаборантів, які вступили до створеного росіянами “головного управління МВС РФ Херсонської області” на лівобережній частині регіону. Про це повідомляє СБУ, пише Кореспондент.

Зазначається, що “підбір” ворожих поплічників до лав окупаційного органу здійснювали кадрові співробітники ФСБ. Після отримання “посад” колаборантам видали “посвідчення” та формений одяг російського зразка, а також вогнепальну зброю. Це дозволяло їм вільно пересуватися по захопленій частині Херсонщини та проводити каральні заходи проти місцевих жителів.

Під час таких “рейдів” російські окупанти разом зі своїми поплічниками викрадали людей прямо “посеред” вулиці та відвозили їх у російські катівні. У застінках до людей застосовували жорстокі тортури, у тому числі катували струмом і протягом тривалого часу залишали без води.

Проти українців, яких намагалися схилити до співпраці з ворогом або визнати себе “винними” у причетності до партизанського руху, фабрикували “справи”.

Фігурантам повідомлено про підозру у колабораційній діяльності. Оскільки викриті колаборанти перебувають на тимчасово окупованій частині регіону, тривають комплексні заходи для притягнення їх до відповідальності.

Читайте: В Польщі закінчили розслідування смерті 26-річного українця – його катували і вбили поліціянти (ФОТО, ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube