Воєнком у Полтавській області жорстоко побив підлеглого. ДБР оголосило йому підозру (ВIДЕО)


20:1707.08.2023

Начальник одного з районних відділів Територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Полтавській області побив до втрати свідомості свого підлеглого. Правоохоронці оголосили йому про підозру.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Державне бюро розслідувань.

Встановлено, що керівник районного ТЦК мав особисту неприязнь до потерпілого, бо той відкрито говорив про різні конфлікті ситуації, які були в колективі.

Аби “прикрити рота” підлеглому, воєнком вирішив провести “виховну роботу”, – повідомили у ДБР.

Посадовець взяв із собою головного сержанта та солдата, безпосереднім керівником яких був потерпілий. На двох автомобілях близько опівночі вони під’їхали до будинку потерпілого та викликали його телефоном на розмову.

Коли чоловік вийшов із будинку, його оточили та після словесної перепалки почали бити. Більшість ударів прийшла в тулуб та голову. Побиття продовжувалося навіть, коли він лежав на землі.

“Потерпілий на деякий час втратив свідомість, а коли кривдники поїхали, ледве зміг зайти до своєї квартири. Швидку для військового викликали сусіди, коли побачили його в безпорадному стані”, – додали у Державному бюро розслідувань.

Читайте: Змушував солдатів будувати маєток: військкома із Закарпаття відправили під арешт з можливістю застави© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube