У Миколаєві мешканця Луганщини, який воював в російській армії, суд відправив на 15 років за грати


14:4016.06.2023

Як повідомляло Інше ТВ, у Центральному районному суді м.Миколаєва розглянуто по суті кримінальне провадження щодо 39-річного мешканця Луганської області, колишнього в’язня з Луганщини, який воював у армії держави-агресора.

Справа розглядалась колегією суддів у складі Ольги Гуденко, Володимира Лященка, під головуванням Сергія Медюка.

Наразі суддівська колегія повернулась з нарадчої кімнати та оголосила вирок.

Про це повідомили в пресслужбі Центрального районного суду м.Миколаєва, передає Інше ТВ.

У ході розгляду судом встановлено, що у серпні 2022 року, обвинувачений, який відбував покарання в одній з виправних колоній на частині тимчасово окупованої Луганської області, добровільно уклав контракт про проходження військової служби на боці країни-агресора.

В подальшому він проходив військову службу у складі підрозділу, що належить до регулярних формувань армії рф, на різних ділянках фронту.

У жовтні 2022 року, перебуваючи на території Миколаївської області, він потрапив у полон.

У ході розгляду суд дійшов висновку про доведеність вини обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.111, ч.7 ст.111-1 КК України в повному обсязі.

За такого, суд визнав останнього винним та за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш сурового покарання більш суровим, призначив остаточне покарання у виді 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube