Вони дійсно в насильстві “спеціалісти”: росіянин сколотив найжорстокішу банду на півдні Іспанії (ВІДЕО)


12:5223.04.2023

Національна поліція Іспанії повідомила про ліквідацію потужної злочинної організації, що базувалася в районі Поньєнте Альмерії і називала себе “La banda de Alex el Ruso” (“Банда Алекса Російського”).

Про це пише La Razon, передає Інше ТВ.

За даними Національної поліції, ця банда складалася з людей з особливо жорстоким характером, які займалися наркоторгівлею. Вони були справжніми «фахівцями» в зведенні рахунків, викраденні людей, вимаганні та тому, що на поліцейському жаргоні називається “вуелькос” або пограбуваннями між наркоторговцями.

Загалом було заарештовано 8 осіб, вилучено 38 585 євро, 5 одиниць великої холодної зброї, електрошокер, 350 грамів гашишу, 25 грамів кокаїну та 5 грамів кристалічного метамфетаміну, 180 пігулок екстазі, значну кількість анаболіків, 3 автомобілі високого класу, пристрій для відстеження GPS, частотний інгібітор та різні інструменти, що використовувались у злочинній діяльності банди.

Правоохоронці вийшли на банду так. В кінці 2022 року Національній поліції стало відомо про викрадення чоловіка, якого під дулом пістолета посадили в автомобіль і відвезли на ферму в Поньєнте-Альмеріенсе, де, як він стверджував, його жорстоко катували протягом декількох годин. За його звільнення викрадачі вимагали сплатити 50 000 євро або передати два згортки з гашишем. Змучений і наляканий, заявник погодився заплатити за свою свободу, але перед тим, як його відпустили, викрадачі змусили його відвезти їх до свого будинку і вказати на членів своєї сім’ї.

Протягом наступних місяців, під впливом пережитих знущань, потерпілий погодився на виплату різних сум готівки, які вимагала злочинна група, але її члени не припинили переслідувати його, навіть встановили в його автомобілі пристрій GPS-стеження, щоб стежити за ним.

Коли він нарешті вирішив подати скаргу, потерпілий пояснив агентам, що його “мучителі” були членами банди “Алекса Російського”, злочинної організації, яка зробила собі ім’я в провінції завдяки насильству. Він також заявив, що, хоча спочатку не знав про причину свого викрадення і вимагання, під час перебування в полоні він дізнався, що його звинувачують у тому, що їхній спільний знайомий, якого вони не могли знайти, продав їм два тюки з сіллю замість гашишу.

Слідчі, які на той час вже мали інформацію про діяльність банди, перевірили достовірність інформації, наданої заявником, і спрямували свої зусилля на встановлення особи кожного з її членів та визначення їхнього ієрархічного становища в структурі організації.

В результаті цих розслідувань була отримана інформація, яка підтвердила, що лідером організації був 40-річний чоловік російської національності, який вже був заарештований за різні насильницькі злочини.

Найближче оточення “Ель Русо” складалося з двох “лейтенантів”, один з яких був литовцем, а інший – іспанцем. На нижчих щаблях слідчі зіткнулися з членами організації різного походження: американцями, росіянами, марокканцями та альмерійцями. Більшість з них також мали численні судимості, пов’язані з торгівлею наркотиками та пограбуваннями.

Після того, як цілі були визначені, агенти повинні були їх знайти. Незважаючи на суворі заходи безпеки, встановлені членами банди, які також постійно змінювали транспортні засоби та будинки, слідчим вдалося зосередитися на чотирьох будинках, розташованих між Рокетас-де-Мар та Ель-Ехідо.

З відповідним судовим дозволом та за підтримки спеціалізованих поліцейських підрозділів було здійснено проникнення та обшук вищезгаданих будинків, що призвело до арештів, з якими можна вважати, що “банду Алекса ель Русо” було ліквідовано.

З 8 заарештованих за викрадення людей, торгівлю наркотиками, членство в злочинній організації, нанесення тілесних ушкоджень, пограбування із застосуванням насильства, вимагання, злочини проти приватного життя та незаконне зберігання зброї, суддя Інституційного суду №3 Альмерії виніс рішення про попереднє ув’язнення 5 з них.

Як повідомляло Інше ТВ, Накази віддавав Пригожин. Екс-“вагнерівці” розповіли про розстріли українських дітей і підрив ями з 50 пораненими полоненими (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube