На Миколаївщини новобужанин купив мотоцикл, а по документах це Audi Q5 (ФОТО)


14:1420.04.2023

До сервісного центру МВС Нового Бугу, що на Миколаївщині звернувся громадянин за отриманням дубліката державного номерного знаку на мотоцикл SHINERAY XY200-24.

Коли фахівці побачили свідоцтво про реєстрацію, то були вкрай здивовані, – в документі замість номерного знаку позначався транзитний.

Що було далі, розповіли в пресслужбі Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Окрім цього, на документах було вказано сервісний центр МВС, якого не існує. І останнє – за номером та серією техпаспорта значиться автомобіль Audi Q5.

Фахівці  сервісного центру МВС Нового Бугу зупинили надання послуги та викликали поліцію.

Як стало відомо пізніше, мешканець Баштанського району придбав цей мотоцикл, але загубив вантажно-митну декларацію. Звернувся за консультацією  до сервісного центру МВС, йому роз’яснили його подальші дії щодо відновлення необхідного документу з подальшою реєстрацією. З якоїсь причини чоловік не скористався фаховими порадами та перепродав мотоцикл без документів знайомому. А той вже знайшов умільців з іншої області, які зголосились «допомогти» за чималі гроші.

Як повідомляло Інше ТВ, минулого тижня у сервісних центрах МВС Миколаївщини вчергове виявили «хитрунів з кримінальним нахилом»© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube