Ігор Клименко: «Найближчим часом буде готова база воєнних злочинців, якою МВС поділиться з іншими країнами»


21:0612.03.2023

На цьому наголосив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Каймо Кууском.

Про це повідомляють в Національній поліції України, передає Інше ТВ.

І.Клименко наголосив, що Міністерство хотіло б, щоб дружні країни могли забезпечити для себе безпеку, про яку ми зараз мріємо, тому невдовзі буде готова база воєнних злочинців, якою ми поділимося з іноземними колегами.

«На сьогодні у цій базі 218 тис. осіб. Це колишні та нинішні громадяни України. Ті, хто проживають на тимчасово окупованих територіях: Крим, Донецька та Луганська області», – сказав Ігор Клименко.

Міністр наголосив, що у першу чергу це представники органів державної влади, правоохоронних та незаконних військових формувань. Також йдеться про 172 тис. представників російського військового керівництва та представників збройних сил рф.

Як повідомляло Інше ТВ, росія здійснила понад 40,5 тисяч обстрілів України – зруйновано понад 152 тисячі житлових будинків (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Ігор Клименко: «Найближчим часом буде готова база воєнних злочинців, якою МВС поділиться з іншими країнами»' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube