В Іспанії ліквідували підпільні тютюнові фабрики, на яких експлуатували українських біженців


13:2623.01.2023

Іспанська поліція оголосила в неділю про ліквідацію незаконної кримінальної мережі, яка експлуатувала українських біженців.

Про це повідомляє Euronews, пише “Європейська правда”.

Українці, які рятувалися від російського вторгнення, були поселені в тісному тимчасовому житлі та влаштовані злочинною групою на тіньові тютюнові фабрики.

Мережу звинувачують у контрабанді “великої кількості” тютюну і виготовленні з нього контрафактних цигарок, які продавали по всій Іспанії та в сусідніх країнах.

27 осіб було заарештовано в рамках розслідування, яке проводилося за сприяння Європолу. Було вилучено 10 тонн тютюну і 3,5 мільйона пачок цигарок на суму майже 37,5 мільйонів євро.

Розташовані у виноробному регіоні Ла-Ріоха, Севільї та Валенсії, три фабрики були оснащені “передовою технологією” і могли виробляти 540 000 пачок сигарет на день, повідомляє поліція.

У мережі працювали українці, які приїхали до Іспанії нелегально або як прохачі притулку після початку війни в лютому.

“Ці українці жили на фабриках, у тісних збірних будиночках і не маючи змоги покинути приміщення, щоб їх не помітили, працюючи довгі години”, – йдеться в заяві.

Лідери мережі відмивали “великі суми грошей” і вели “розкішне життя” на елітному туристичному курорті Марбелья на узбережжі Коста-дель-Соль, додається в заяві.

Як повідомляло Інше ТВ, У Фінляндії почастішали випадки трудової експлуатації українців

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Іспанії ліквідували підпільні тютюнові фабрики, на яких експлуатували українських біженців' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube