На Буковині до 15 та 12 років за ґратами засуджено двох пенсіонерів-педофілів (ФОТО)


19:1510.01.2023

Прокурори довели, що 77-річний чернівчанин упродовж 15 років вступав у статеві відносини з дітьми, виготовляв порнографічну продукцію, у тому числі за їх участі.

Про це повідомляють в Офісі Генпрокурора України, передає Інше ТВ.

Чоловік запрошував до себе додому малолітніх та неповнолітніх дівчаток, як правило – доньок жінок, які надавали йому сексуальні послуги. Він фотографував дітей оголеними, а також за певну грошову винагороду вступав з ними в статеві відносини, фіксуючи це на відео.

Дівчатка його добре знали, неодноразово бували у нього вдома разом зі своїми матерями. Крім того, одна з потерпілих була його похресницею.

Скориставшись їхньою довірою та необізнаністю, засуджений почав залучати дітей до надання інтимних послуг за винагороду іншим чоловікам.

Серед постійних відвідувачів був 68-річний завідувач відділення одного з чернівецьких коледжів.

Фактично потерпілими від протиправних дій засуджених було троє дівчат, проте лише дві проявили сміливість та подали слідчому заяви про визнання їх потерпілими у провадженні.

За підтримання публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Чернівецької обласної прокуратури суд присяжних визнав 77-річного чоловіка винним у вчиненні 58 епізодів кримінальних правопорушень та засудив до 15 років позбавлення волі.

Його 68-річного спільника – у 29 епізодах та засуджено до 12 років за ґратами.

Як повідомляло Інше ТВ, у жовтні 2022 року у Чернівцях поліцейські приїхали на виклик про розбещення дітей, і по ним відкрили стрільбу. 22-річна патрульна загинула.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube