В аналізах Саакашвілі знайшли ртуть, миш’як та свинець, заявляє незалежний лікар


15:4819.12.2022

Більшість важких діагнозів стану здоров’я колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі пов’язані з отруєнням, заявила у понеділок журналістам керівник грузинського неурядового медичного центру “Емпатія” Маріам Джішкаріані, пише Iнтерфакс.

“У крові, волоссі та нігтях Міхеїла Саакашвілі виявлено ртуть, миш’як, талій, свинець, вісмут і барій. Швидше за все, ми маємо справу з невідомою, складною хімічною або радіоактивною сполукою”, – сказала Джишкаріані.

Вона та співробітники її центру протягом кількох місяців незалежно від медиків клініки “Вівамед” спостерігають за станом здоров’я Саакашвілі.

Джишкаріані зазначила, що експрезиденту необхідно терміново провести дезінтоксикацію організму, але в медустановах Грузії зробити це неможливо.

За її словами, на судовому процесі 22 грудня у справі про можливе відстрочення тюремного ув’язнення Саакашвілі у зв’язку з тяжким станом здоров’я передбачено заслухати двох американських лікарів, які оглянули у клініці “Вівамед” експрезидента.

Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня минулого року. 1 жовтня його було затримано у Тбілісі, після чого поміщено до в’язниці у місті Руставі, де він оголосив голодування. 8 листопада його без погодження з родичами та адвокатами перевели з в’язниці у місті Руставі до тюремної лікарні у Тбілісі (район Глдані). 20 листопада Саакашвілі перевели у військовий шпиталь у місті Горі, де він припинив голодування. 12 травня поточного року Саакашвілі було переведено до цивільної клініки “Вівамед” у Тбілісі, де він перебуває і досі.

У Грузії Саакашвілі проходить у кількох кримінальних справах. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а обвинувачення на його адресу сфальшованими.

Читайте: Лубінець вимагає допуску до хворого Саакашвілі

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В аналізах Саакашвілі знайшли ртуть, миш’як та свинець, заявляє незалежний лікар' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube