Справа Соборної площі в Миколаєві: на початку травня 2023 року САП планує скерувати до суду обвинувальний акт


12:3014.11.2022

Спеціалізована антикорупційна прокуратура після 3 травня 2023 року скерує до суду обвинувальний акт стосовно віцемера Миколаєва Сергія Коренєва та інших у заволодінні 27 млн грн на реконструкції Соборної площі в Миколаєві.

Рішенням Вищого антикорупційного суду від 10 листопада стороні захисту обмежили ознайомлення з розслідування до 3 травня, повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання детектива НАБУ, погоджене прокурором САП, про встановлення строку ознайомлення з матеріалами досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12019150000000274 від 07.06.2019 задовольнити частково. Встановити для сторони захисту строк для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування у кримінальному провадженні 12019150000000274 від 07.06.2019 до 3 травня 2023 включно, після спливу якого сторона захисту у кримінальному провадженні буде вважатися такою, що реалізувала своє право на доступ до матеріалів», – ідеться в рішенні.

Після 3 травня прокурор САП складе і скерує до суду обвинувальний акт.

Як повідомляло Інше ТВ, 18 січня 2022 року прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури прийнято рішення про завершення досудового розслідування, яке здійснювали детективи НАБУ, у справі про заволодіння посадовими особами Миколаївської міської ради 27 млн. гривень коштів під час реконструкції Соборної площі у Миколаєві.

Нагадаємо, 2019 року департамент Миколаївської міськради оголосив тендер на виконання робіт з реконструкції Соборної площі у Миколаєві. У ході досудового слідства з’ясувалося, що заступник Миколаївського міського голови та перший заступник одного з департаментів міськради, зловживаючи службовим становищем, за попередньою змовою з директорами приватних компаній забезпечили перемогу у тендері одного заздалегідь визначеного товариства, яке виконало роботи. Проте за результатами експертизи було встановлено, що роботи було проведено за завищеними цінами. Як наслідок, громаді Миколаєва завдано збитків майже на 27 млн ​​гривень.

У серпні 2021 року посадовим особам Миколаївської міськради, серед яких заступник Миколаївського міського голови Сергій Коренєв та перший заступник директора Департаменту ЖКГ Олександр Брижатий, а також 7 керівникам приватних компаній, одна з яких є чинним депутатом Одеської міськради, повідомлено про підозру у скоєнні злочину. ч.5 ст. 191 КК України. Також чотирьом особам із числа керівників приватних компаній додатково інкриміновано ч. 2 ст. 209 КК України.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Справа Соборної площі в Миколаєві: на початку травня 2023 року САП планує скерувати до суду обвинувальний акт' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube