На Миколаївщині прокуратура через суд вимагає повернути державі землі лісового фонду вартістю 60 млн грн


19:3819.10.2022

Миколаївською окружною прокуратурою до Господарського суду Миколаївської області подано позов в інтересах держави в особі Миколаївської обласної державної адміністрації до Головного управління Держгеокадастру в області, Радсадівської сільської ради та ПП «Владан» щодо повернення державі земель лісового фонду площею 1,5 га вартістю 60 млн грн.

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Установлено, що Держгеокадастр при формуванні ділянки сільськогосподарського призначення, передачі її в оренду та у власність територіальної громади, поза волею держави в особі Кабінету Міністрів України, незаконно включив до її складу землі лісового фонду, які перебувають у постійному користуванні державного підприємства «Миколаївське лісове господарство».

Внаслідок цих незаконних дій землі лісового фонду площею 1,5 га вибули з постійного користування спеціалізованого державного підприємства та, всупереч прямої заборону на їх вилучення з державної власності, передані у комунальну власність та в оренду приватному підприємству під виглядом земель сільськогосподарського призначення.

Наразі судом прийнято позов прокурора до розгляду та відкрито провадження у справі.

Як повідомляло Інше ТВ, На Миколаївщині нарешті повернули державі ставок, яким підприємець безпідставно користувався з 2014 року© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube