На Миколаївщині відкрили кримінальну справу за порушення правил безпеки на АЗС (ФОТО)


15:3007.09.2022

За процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури повідомлено про підозру колишньому та діючому керівникам автозаправного комплексу у м. Первомайськ за фактом порушення правил безпеки на вибухонебезпечному підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, що створило загрозу загибелі людей та настання інших тяжких наслідків (ч. 1 ст. 273 КК України).

Про це повідомили в пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

Слідством встановлено, що автозаправний комплекс, на якому зберігалось велика кількість нафтопродуктів з метою подальшої реалізації, здійснював свою діяльність за відсутності будь-яких дозвільних документів на устаткування, з порушеннями правил вибухопожежної безпеки, чим було створено реальну загрозу життю як працівників АЗС, так і її відвідувачів.

Під час огляду території комплексу виявлені суттєві порушення чинних норм законодавства. Зокрема, територія не облаштована навіть елементарними засобами протипожежної безпеки, а працівники АЗС не проходили будь-яких протипожежних інструктажів та спеціалізованого навчання про правила безпеки на підприємствах, що виконують роботи підвищеної небезпеки.

Загалом у наземних та підземних сталевих резервуарах зберігалось близько 400 тон нафтопродуктів (дизель, бензин, газ).

На теперішній час діяльність АЗС припинено, проводяться санкціоновані судом обшуки на підприємстві та за місцем мешкання підозрюваних.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУНП в Миколаївській області за оперативного супроводу СБУ в області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Як повідомляло Інше ТВ, Керівник локомотивного депо разом з підлеглими злили «наліво» дизтопливо на 1,7 млн.грн. – миколаївські слідчі повідомили їм про підозру (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Миколаївщині відкрили кримінальну справу за порушення правил безпеки на АЗС (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube