19-річний мешканець Южноукраїнська, який до смерті отруїв сурогатним алкоголем трьох людей, засуджений до 8 років 2 місяців позбавлення волі


12:0016.08.2022

За підтримання публічного обвинувачення прокурором Южноукраїнського відділу Вознесенської окружної прокуратурт Миколаївської області 19-річного мешканця м. Южноукраїнськ засуджено до 8 років 2 місяців позбавлення волі за збут незаконно виготовлених підакцизних товарів, що становить загрозу для життя і здоров’я людей та призвело до отруєння і смерті осіб (ч. 3 ст. 204 КК України).

Про це повідомили у пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури, передає Інше ТВ.

У судовому засіданні доведено, що наприкінці 2021 року зловмисник, не являючись суб’єктом підприємницької діяльності та не маючи дозволу (ліцензії) для оптового продажу або роздрібної торгівлі алкогольною продукцією, через мережу «Інтернет» у невстановленого виробника придбав спиртовий концентрат (метанольний розчин). У період дії заборони на продаж алкогольних напоїв через військовий стан зазначену продукцію він реалізував мешканцям міста Южноукраїнська.

В результаті злочинних дій зловмисника 8 осіб отримали отруєння метанолом, з яких троє, в тому числі дві 18-річні дівчини, померли наступного дня після вживання «фальсифікату».

Обвинувачений перебуватиме під вартою до вступу вироку у законну силу.

Вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Як повідомляло Інше ТВ, в період з 19 по 21 березня 2022 року до Южноукраїнської міської багатопрофільної лікарні звернулись 8 людей, які в одній кампанії святкували день народження й пили сурогатний алкоголь. Усі вони отруїлись метанолом. Троє людей, в тому числі дві 18-річні дівчини, померли наступного дня після вживання «фальсифікату».© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube