Збирав в Україні інформацію для фсб: на Закарпатті агенту рф дали сім років в’язниці


12:4619.07.2022

Свалявський районний суд Закарпатської області засудив до семи років позбавлення волі агента росії під псевдонімом “Гєлєн”, який в Україні збирав для фсб суспільно-політичну інформацію. Про це повідомляє СБУ, передає УНН.

Цитата

“Свалявський районний суд Закарпатської області виніс обвинувальний вирок агенту рф, який збирав для фсб суспільно-політичну інформацію в Україні. Зловмисника визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 та ч. 1 ст. 109 Кримінального кодексу України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади). Йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на сім років”, – ідеться у повідомленні.

Деталі

Як зазначили, цього агента фсб контррозвідники СБУ викрили на Закарпатті у березні.

“Досудове розслідування встановило, що зловмисник під псевдонімом “Гєлєн” передавав зібрану інформацію своїм кураторам для підготовки ворожих диверсій і спеціальних інформаційних операцій, спрямованих на розхитування обстановки у прикордонних районах України”, – ідеться у повідомленні.

Так, слідчі та контррозвідники СБУ зібрали вичерпну доказову базу його співпраці з російськими спецслужбами. Зокрема, встановлено весь ланцюжок його кураторів і координаторів з числа співробітників фсб, у тому числі й під прикриттям.

Читайте: Не хотят воевать. ФСБ в Запорожской области ищут 60 сбежавших рашистов

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Збирав в Україні інформацію для фсб: на Закарпатті агенту рф дали сім років в’язниці' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube