Перший віцемер Миколаєва – про акції «Гроші на ЗСУ»: «Це хтось організовує або якимось чином впливає»


21:5208.11.2023

Перший заступник Миколаївського міського голови Віталій Луков вважає, що акції «Гроші на ЗСУ» «хтось організовує або якимось чином впливає», можливо, навіть, ворог.

Таку думку він висловив в програмі «Діалог» ТРК «МАРТ», передає Інше ТВ.

«Чомусь так сталось, що ці акції відбуваються саме зараз, і одночасно в усіх громадах України. Це однозначно наводить на ту думку, що це хтось організовує або якимось чином впливає. Цієї акції не було на початку фінансового року, коли було легко все змінити і використати кошти. Коли ми маємо кінець фінансового року, як би ми не хотіли, – це певні процеси, сесійні і так далі, потім йдуть тендерні закупівлі… Ці кошти фізично військові частини не зможуть використати – ті кошти, які ми, наприклад, дамо в грудні, зараз, на вимогу. Крім того, Верховна Рада прийняла рішення за нас, забравши ці кошти в нас (мається на увазі військове ПДФО – прим.ред.), нам не потрібно думати, давати чи не давати, – їх вже немає», – сказав Віталій Луков.

Перший заступник міського голови нагадав, що існує багато контролюючих органів, в тому числі й громадськості, які контролюють видатки міськради. І висловив думку, що ця тема може бути «підігріта» ворогом.

«Ворог використовує не тільки прямолінійну тактику інформаційної боротьби. Вони знають болючі теми і ці теми просто підігрівають. А ми інколи, думаючи, що працюємо на благо країни, наші дії призводять до послаблення обороноздатності, особливо в той момент, коли, на жаль, багато хто починає втомлюватись від війни, – і хлопці в окопах, і ті, хто втік від війни, вони втомлюються тікати і починають шукати причини і розгойдувати країну зсередини. Тому ми маємо бути дуже виваженими», – сказав Віталій Луков.

Також перший заступник міського голови запевнив, що влада готова до діалогу, і зустріч з найактивнішими учасниками «одиночних пікетів» найближчим часом відбудеться.

Як повідомляло Інше ТВ, 4 листопада у Миколаєві відбулась друга акція «Гроші на ЗСУ». Напередодні акції у Миколаєві, міська влада відзвітувала, що допомогла захисникам на 700 млн.грн. (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube