63-годинний тату-марафон в Миколаєві: Денис Архіпов встановив рекорд України з набиття тату в режимі нон-стоп і зібрав гроші для миколаївської «79-ки» (ВІДЕО)


19:4925.01.2023

25 січня миколаївський майстер Денис Архипов офіційно встановив рекорд України з набиття тату в режимі нон-стоп. Подія фіксувалася онлайн на YouTube і TikTok. Зібрані гроші підуть на потреби 79-ї десантно-штурмової бригади.

Про це розповідає «Суспільне Миколаїв» з посиланням на уповноважену представницю Книги Рекордів України Анну Сафронову.

“Наш тату-майстер Денис встановив рекорд. І 63 години він робив тату з перервою — 5 хвилин кожну годину. Почали ми о 18:12 22 січня, і закінчили сьогодні, 25 січня, о 9:12”, — говорить Анна Сафронова.

За майже три доби Денис Архипов каже, втомився, але йому вистачило мотивації.

“Перша доба, 4:00-5:00. Ось тоді було найскладніше. А далі вже “відкрилось друге дихання”, “третє”‘, “четверте”. Вже нормально, втягнулись”, — говорить Денис Архипов.

За весь час новий рекордсмен зробив тату дев’ятьом людям. В основному — патріотичні малюнки. Найдовша робота зайняла майже 12 годин. Останньою учасницею стала Анастасія, на її тату пішло трохи більше години.

“Підтримувала Дениса протягом останньої доби, і наважилась на тату патріотичне “Вільна, незламна”, — говорить Анастасія Якуніна.

В підсумку також дипломом було нагороджено фонд “Welcome to Ukraine”, який і організував марафон. Для підтвердження світового рекорду всі матеріали передадуть представникам Книги Рекордів Гіннеса.

Як повідомляло Інше ТВ, У Миколаєві розробили міську цільову програму забезпечення житлом військовослужбовців

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'63-годинний тату-марафон в Миколаєві: Денис Архіпов встановив рекорд України з набиття тату в режимі нон-стоп і зібрав гроші для миколаївської «79-ки» (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube