Начальник Миколаївської ОВА закликав волонтерів поновити постачання військовим дронів та автівок (ВІДЕО)


11:1030.08.2022

Коментарі по подіям на фронті слід залишити військовим, а ось що дійсно треба зробити – так це волонтерам поновити постачання військовим дронів та автівок.

Про це сьогодні, 30 серпня, у своєму відео зверненні сказав начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, передає Інше ТВ.

– Йдуть важкі бої, наші військові працюють цілодобово, тому всього цього коментувати ми не будемо в принципі – тільки офіційні військові зведення. Ми тут, на півдні, трохи звикли до війни, і зараз зменшилась допомога військовим щодо постачання дронів, машин і т.ін. А зараз саме той час, коли потрібно це дуже, у нас не вистачає дронів і автомобілів. Я звертаюсь до всіх волонтерів – будь ласка, поновіть свої контакти, запитайте у військових, що їм потрібно, чим їм потрібно допомогти. Включайтеся знову в роботу, тому що в нас відновлення Херсонської області незабаром, – сказав Кім.

Як повідомляло Інше ТВ, Нацполіція розкрила злочинну групу – крали державні мільйони під приводом пошуку амуніції для Міноборони (ФОТО, ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Начальник Миколаївської ОВА закликав волонтерів поновити постачання військовим дронів та автівок (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube