ОБНОВЛЕНО. Сенкевич об обысках в мэрии: «Впереди выборы, будут обвинения и задержания» (ВИДЕО)


10:2626.08.2020

Николаевский городской голова Александр Сенкевич сказал, что сегодняшние обыски в мэрии связаны с грядущими местными выборами.

Своим мнением он поделился в ходе заседания исполкома горсовета в среду, 26 августа, — сообщает корреспондент Iнше ТВ.

— Впереди выборы, значит будут и обыски, и задержания, и обвинения. Потом пройдут выборы и все рассыпется. Вы же знаете. Готовьтесь, как говорится, — указал Александр Сенкевич.

Позже в соцсети он опубликовал расширенный комментарий.

Публикуем его без правок и сокращений.

Сьогодні в Миколаївській міській раді проводяться обшуки. Справа стосується подовження договору оренди землі фірмі «Альянс Інвест Миколаїв», що будує багатоквартирний будинок на 9-й Слобідській.З приводу цієї справи міська влада вже декілька раз надавала на вивчення документи і прокуратурі, і поліції.

Сьогодні навіть триває спор в Господарчому суді з прокуратурою про те, що в цьому випадку все законно.Оцінюю дії правоохоронців як просте надування щік та роздмухування диму перед майбутніми виборами до міськради. Оскількі ця справа розсипається за всіма законними нормами.Мені прикро, що влада знову використовує правоохоронну систему у своїх політичних цілях.

Нагнали у міськраду з десяток правоохоронців, троє з яких були з автоматами. У нас що тут — озброєні бандити знаходяться?Хлопці, краще займайтесь справжніми злочинцями, а не будівельниками міста. Бо якщо б ви почали робити це раніше, будівля «Адміралу» була б завершена ще 10 років тому, а зі схилів Південного Бугу з одеського напрямку нас би вже зустрічав сучасний гарний готель. А десятки недобудов у місті не простоювали б роками.

Сьогодні ми бачимо, що влада наче нова, а методи боротьби з незручними мерами залишились такі ж самі, як у попередників. Нічого, побороли тих — поборемо й цих. Все буде добре!

Напомним, сегодня в управлении архитектуры Николаевского горсовета полиция и сотрудники Департамента стратегических расследований Нацполиции проводят обыск. Также обыск прошел в юридическом департаменте и управлении земельных ресурсов.

Обыски проводятся по делу ТОВ “АЛЬЯНС-ІНВЕСТ-МИКОЛАЇВ”.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'ОБНОВЛЕНО. Сенкевич об обысках в мэрии: «Впереди выборы, будут обвинения и задержания» (ВИДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube