50 найкращих онлайн-курсів стануть доступні українською мовою безкоштовно


08:1203.12.2023

У партнерстві з Міністерством освіти і науки України та за підтримки Посольства США в Україні Prometheus запускає Всесвітній онлайн-університет, передає УНН з посиланням на міністерство.

“Це проєкт, який покликаний створити унікальну освітню систему та забезпечити рівний доступ до знань для всіх українців. У його межах протягом трьох років Prometheus вперше перекладе українською мовою 50 найкращих онлайн-курсів — вони будуть розміщені безплатно на платформі”, – повідомили у міністерстві.

У перекладі будуть доступні програми від Гарвардського та Каліфорнійського університетів, Массачусетського технологічного інституту, університетів Джона Гопкінса, Мічигану, Іллінойсу та Дюка.

Курси, на які вже можна зареєструватися:

  • «CS50: вступ до штучного інтелекту з Python» від Гарвардського університету — з легендарного циклу курсів CS50.
  • «Програмування для всіх: основи Python» — найпопулярніший у світі курс основ програмування та «Python: Структури даних» від університету Мічигану.
  • «Основи програмування з HTML, CSS та JavaScript» та «Програмування на Java: Програмне забезпечення» від університету Дюка.
  • «Цифрові медіа та основи маркетингу», «Цифрові медіа та маркетингові стратегії» та «Основи корпоративних фінансів» від університету Іллінойсу.
  • «Основи проєктного менеджменту» від Каліфорнійського університету, Ірвін.
  • «Перша психологічна допомога» від університету Джонса Гопкінса.

Читайте: Музей сучасного мистецтва Одеси відкрив онлайн-доступ до колекції та архіву© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube