Австралійці надали військовим України 3D-принтери для друкування запчастин


21:4303.10.2023

Австралійська компанія SPEE3D відправила в Україну сім металевих 3D принтерів WarpSPEE3D для швидкого виготовлення критично важливих запчастин для різної військової техніки. Про це повідомляє Кореспондент.

Зазначається, що принтери надані у рамках Ініціативи сприяння безпеці України Міноборони США. Вартість кожного модуля складає мільйон доларів.

“Ми зосереджені на наданні українським солдатам ресурсів для посилення можливостей технічного обслуговування та ремонту, коли і де це найважливіше”, – зазначив віце-президент з оборони SPEE3D Кріс Харріс.

Наразі військові чекають, поки запчастини доставлять із тилу. Установки будуть задіяні увиготовленні запчастин на техніку, таку як бронетранспортери та гармати. Деякі з них були виготовлені 40 років тому і більше не виробляються.

Принтери використовуються військовими для виробництва різних виробів, необхідних на фронті, таких як захисне спорядження ( бронежилети, каски та щити); медичні вироби (ноші, хірургічні інструменти); зброя та боєприпаси (гранатомети, міни та снаряди); інші вироби (ремонтні деталі для техніки та інструменти).© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube