Ілон Маск зробить Twitter/X повністю платним


22:3319.09.2023

Коли Маск лише купував Twitter, уже тоді в мережі поширювалися чутки, що платформа з часом стане платною. Нове керівництво почало своє правління з впровадження окремих функцій для підписки Blue, а тепер, схоже, повертається до ідеї брати гроші за користування будь-якими можливостями сервісу.

ЗМІ повідомляють, що ця інформація прозвучала в розмові за участю прем’єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу в понеділок, 18 вересня. Маск начебто заявив: “Переходимо на невелику щомісячну плату за використання системи X”.

Як повідомляє джерело, тема бесіди стосувалася штучного інтелекту. Але в якийсь момент, судячи з усього, торкнулася проблеми ботів. За словами Маска, “невелика щомісячна плата” за доступ до його сервісу – це “єдиний спосіб усунути проблему ботів”.

Мільярдер не назвав терміни, коли він планує впровадили платний доступ, а також не сказав, скільки це могло би коштувати.

За його попередніми заявами, X має 550 мільйонів щомісячних активних користувачів, які щодня створюють 100-200 мільйонів постів.

Неясно, яким чином платна підписка може допомогти боротися з ботами, але Маск свято вірить у цей план і вже неодноразово про нього говорив. Візьмемо, наприклад, Росію. Терористи вкладають шалені гроші в пропаганду, оплачуючи техніку, сервери, розробку шкідливого програмного забезпечення, роботу людей і рекламу своїх маніпулятивних матеріалів, які називають “новинами”. Ніщо не завадить їм купити підписку для своїх ботів і продовжувати діяльність. Ба більше, вони вже це роблять. ЗМІ по всьому світу неодноразово публікували розслідування, які викривали численні мережі російських ботів, які поширюють дезінформацію зі сторінок з синіми галочками, які означають, що вони купили підписку Blue і додатково просуваються алгоритмами в рекомендаціях.

Читайте: Маск розкритикував контрнаступ ЗСУ© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube