Німецький оборонний концерн Rheinmetall анонсував початок обслуговування танків в Україні у серпні


14:4819.08.2023

Німецький оборонний концерн Rheinmetall планує розпочати обслуговування танків в Україні. Наразі в ФРН проходять навчання 12 українські співробітники, заявив генеральний директор концерну Армін Паппергер в інтерв’ю газеті FAZ, передає УНН.

“Ми запустимо обслуговування цього місяця”, – сказав Паппергер.

Він розповів, що перші 12 співробітників з України вже почали навчання в Німеччині, ще дванадцять незабаром доєднаються. Серед іншого, Німеччина постачає основні бойові танки Leopard, щоб підтримати Україну в обороні від росії. Оскільки знос у боях високий, регулярне технічне обслуговування є важливим, тому Rheinmetall відкриває відповідний центр техобслуговування в Україні.

Крім цього, гендиректор концерну підтвердив, що Rheinmetall хоче якнайшвидше розпочати виробництво танків в Україні.

“Це можна зробити швидко, там (в Україні, – ред.) є достатньо добре обладнані танкові заводи ще з радянських часів. Ми хочемо взяти їх в оренду, а потім виготовляти бронетехніку за стандартом НАТО на одній-двох виробничих лініях”, – зауважив він.

Паппергер також підкреслив, що у певний момент Україна повинна стати незалежною у виробництві озброєнь: “Так не може бути, щоб Захід назавжди оплачував всі рахунки, президент (України Володимир, – ред.) Зеленський з цим погоджується”.

Читайте: До кінця року німецька Rheinmetall поставить в Україну безпілотну систему Luna NG. Чим вона унікальна© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube