У Пентагоні покажуть систему для боротьби з масовими атаками дронів


23:0310.08.2023

Підрозділ Пентагону з боротьби з безпілотниками планує продемонструвати до 2024 року програму нейтралізації великої кількості безпілотних літальних апаратів. Про це пише Defensenews, пише УНН.

Наприкінці 2019 року у Пентагоні створили Управління боротьби з безпілотниками, яке повністю зосереджене на впровадженні у військах можливостей протидії БПЛА. Офіс уже чотири рази демонстрував досягнення Управління: дві навесні і восени 2021 року, ще одну навесні 2022 року і останню цього літа.

Під час першої демонстрації офіс розглянув перехоплювачі з низьким рівнем завад для боротьби з малими безпілотниками; під час другої демонстрації – дешеві наземні і ручні засоби; а під час третьої – потужну мікрохвильову зброю, а також концепцію, відому під назвою “послуга з протидії БПЛА”.

З метою подолання загрози атаки безпілотників, які були помічені в Україні протягом останнього року, офіс нещодавно обговорив способи боротьби з ними під час червневої демонстрації на полігоні Юма в Арізоні.

Генерал-майор Шон Гейні, який очолює Об’єднане управління протидії малим безпілотним літальним апаратам підкреслив, що американські військові вже надали Україні засоби протидії безпілотникам. Серед цих систем – засоби радіоелектронної боротьби “Титан” від BlueHalo та деякі недорогі варіанти перехоплювачів.

Американські військові також почали використовувати протидію БПЛА. Корпус морської піхоти профінансував шість майданчиків. У 2024 фінансовому році армія буде використовувати два об’єкти.

Читайте: Трохи подробиць щодо сьогоднішньої ночі: на Миколаївщині збито 2 російських «Калібри» і 2 «Шахеди»© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube