З ремонту раніше плану вийшов ще один блок АЕС, електрики вистачає – Міненерго


12:4917.07.2023

У роботу з планового ремонту вийшов черговий блок АЕС, генерація електроенергії повністю покриває споживання, повідомили в понеділок у Міненерго, пише УНН.

“На одній з АЕС України на 3 дні раніше визначеного терміну вийшов з ремонту енергоблок, який додав енергосистемі 1000 МВт потужності. Загалом за минулу добу атомна генерація виробила половину спожитої електроенергії. Генерація повністю покриває потреби споживачів”, – повідомили в Міненерго.

Через негоду знеструмлені 4 населених пункти в Чернівецькій області. Також внаслідок технологічних порушень залишається без світла частина споживачів у Дніпропетровській та Сумській областях.

Через обстріли залишається без світла частина споживачів у Запорізькій, Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській областях. На Донеччині внаслідок обстрілів знеструмлювалися 14 населених пунктів і одна шахта, ведуться відновлювальні роботи.

Читайте: Переведення росіянами енергоблоку №4 ЗАЕС у стан «гарячий зупин» створить нові суттєві ризики для ядерної та радіаційної безпеки – Держатомрегулювання© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube