Україна та Словаччина планують спільно створити гаубицю


14:4802.07.2023

Українські та словацькі збройні підприємства домовилися про спільну розробку самохідної гаубиці 155-мм калібру, повідомляє УНН з посиланням на видання Dennikn.

Україна та Словаччина домовилися про спільну розробку самохідної гаубиці 155 мм калібру. Партнерами у створенні САУ зі словацького боку виступає державна компанія Konstrukta Defence, а з українського – Краматорський завод важкого верстатобудування, який виготовляє власні гаубиці.

«Досвід бойового застосування гаубиць Zuzana спонукав українців налагодити тіснішу співпрацю з їх виробником – державною компанією Konštrukta Defence з Дубниці над Вагом», – повідомляє видання.

Українська та словацька компанії планують адаптувати словацьку самохідну гаубицю Eva до українських вимог. Проте є певні ризики, що ці плани можуть не реалізуватись, зазначають у виданні. У вересні в Словаччині мають відбутись вибори, на них можуть виграти політичні партії, які обіцяють припинити військову підтримку України. Навіть комерційна співпраця в оборонній сфері з Україною може бути для них неприйнятною.

Читайте: Парламент Словаччини визнав Голодомор геноцидом українського народу© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube