Windows 11 нарешті отримає вбудовану підтримку RAR – сторонні архіватори більше непотрібні


21:1224.05.2023

Попрощайтеся з такими програмами, як WinRAR, 7Zip чи аналогами, які дозволяють працювати з архівами. Після стількох років компанія Microsoft нарешті додасть нативну підтримку формату прямо в операційну систему Windows 11.

Цьогорічна конференція для розробників Microsoft Build була здебільшого присвячена штучному інтелекту, але компанія робить оголошення і в інших сферах, зокрема й про це особливо корисне оновлення для користувачів Windows 11.

Як пише 24, це буде ре рішення з відкритим вихідним кодом, засноване на проєкті багатоформатних бібліотек. Microsoft заявляє, що ця зміна не тільки пропонує власну опцію для роботи з файлами RAR, але й додаткові формати, такі як tar, zip, gz та багато інших. Компанія також заявляє про “покращену функціональність” щодо стиснення у порівнянні зі сторонніми програмами.

Компанія не оголосила офіційну дату запуску цієї функції, однак сьогодні, 24 травня, повинне вийти оновлення Windows 11 з підтримкою Bluetooth LE і не тільки, тож цілком можливо, що ця функція буде вже в ньому.

Читайте: Якщо у вас теж “десятка”, час хвилюватися – Microsoft нагадав про припинення підтримки Windows 10© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube