“Армія дронів” вже знищила російської техніки на $1 млрд. (ВІДЕО)


17:1710.05.2023

Глава Держспецзв’язку Юрій Щиголь заявив, що ЗСУ отримали 2,5 тисячі безпілотників, які були закуплені на пожертвування громадян України. У рамках проєкту UNITED24 всього було зібрано 4 млрд гривень і на них вдалося закупити 3,5 тисячі БПЛА різних модифікацій.

Юрій Щиголь зазначає, що українці розуміють важливість дронів для ЗСУ, тому будь-який збір наші військові закривають лише за кілька днів. І закуплені безпілотники успішно знищують окупантів. Наприклад, за словами Юрія, лише за допомогою дронів Лазер було знищено важку техніку росіян (у тому числі РЕБ і танків) на $1 млрд.

В Україні успішно розвиваються компанії з розробки та виробництва безпілотників, каже голова Держспецзв’язку. На початок війни в Україні працювало близько 30 таких компаній, а зараз їх уже понад сотню. Держспецзв’язок постійно співпрацює та закуповує БПЛА у 35 українських розробників. Уряд надав понад 40 млрд грн для закупівлі саме українських дронів, адже БПЛА – це майбутнє армії, яке допомагає зберегти життя наших героїв.

Крім цього, як зазначає Юрія Щиголь, в Україні працює понад 25 шкіл, у яких навчають майбутніх операторів безпілотників. За останні пів року вже пройшли підготовку 10 тисяч операторів БПЛА зі складу ЗСУ. Протягом наступних кількох місяців планується підготувати ще 5 тисяч операторів дронів. В основному, щоб навчитися базових навичок управління безпілотником, потрібно близько тижня. Головне завдання на сьогодні – навчити кожного бійця ЗСУ використовувати базові та масові моделі дронів для розвідки, каже чиновник.

Нагадаємо, армія дронів поповнилась 8 новими ротами ударних дронів українського виробництва (ФОТО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube